Historia e vërtetë

NOA
0 views
Published on Apr 5, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:29

  Kartoni i kuq i Ibrës

  Panorama
  39 views
 • 1:58

  Ibrahimovic dhe Lukaku perplasen me koke

  Panorama
  241 views
 • 0:40

  Lukaku nxehet me Ibrahimovicin

  Panorama
  294 views
 • 0:41

  Perplasja e Ibrës me Lukakun

  Panorama
  776 views
 • 0:39

  Goli i Ibrës

  Panorama
  668 views
 • 1:25

  “Shqiptarët janë më keq se 4 vite më parë”- Kryemadhi mesazh qytetarëve: Ne e kemi alternativën që e kthen Shqipërinë të ndihet sërish 'Shtëpia Juaj’

  Panorama
  15 views
 • 0:19

  Supergoli i Enis Bardhit ne Kupen e Mbretit ne Spanje

  Panorama
  330 views
 • 0:44

  Nuk përmbahen/ Tre burra përleshen në mes të Tiranës

  JOQ Albania
  4.4K views
 • 0:06

  Nuk ndryshon kurrë! Pepe përplaset keq me shokun e skuadrës, shiko çfarë ndodh në fushë

  Panorama
  1.7K views
 • 0:20

  “Ne nuk jemi dele”- Aurela Gaçe jep mesazhin frymëzues për çdo grua: Mos lejo të të mbyllin në...

  Panorama
  16 views
 • 2:11

  Ilir Meta kujton Laver Bariun: Ustai i madh i sazeve të Përmetit

  Panorama
  25 views
 • 0:24

  Basha: Rama dhe marionetat e tij janë lidhur me mafian për të shtuar pasuritë e tyre

  Panorama
  261 views
 • 0:03

  Mbajtja e maskave/ Policia shoqëron të riun, qytetari: Askush nuk e kishte vënë, e kapën atë se ishte vetëm

  JOQ Albania
  423 views
 • 0:27

  Plas sherri mes vajzave, kapen prej flokësh në mes të rrugës

  JOQ Albania
  11.2K views