Golat më të bukur

SYRI.net
0 views
Published on Apr 5, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:9

  Kuman e aktivizoi me ekipin e parë, gjesti i shokut të Manajt bën xhiron e internetit

  Panorama
  666 views
 • 3:41

  Publikohet audio/ Deputeti shqiptar josh të riun për tu bërë deputet: Do të marrësh 120 milionë lekë!

  JOQ Albania
  1.1K views
 • 0:18

  Basha publikon një tjetër premtim të pa mbajtur: Familjet shqiptare me nivelin më të ulët të...

  Panorama
  22 views
 • 0:53

  “Nuk do të jesh kurrë vetëm”/ Rama publikon pamjet nga kantieri i ndërtimit në Fushë Krujë

  Panorama
  945 views
 • 1:06

  Debutimi i Ernest Mucit me Legia Varshaven

  Panorama
  918 views
 • 0:11

  Goli i barazimit te Verones me Juventusin

  Panorama
  999 views
 • 0:12

  Goli i Kristiano Ronaldos kundër Veronës

  Panorama
  1.2K views
 • 0:14

  Zihen keq dy shqiptarë në Itali/ Pas sherrit njëri përplas me makinë bashkatdhetarin dhe e fluturon në ajër

  JOQ Albania
  11.6K views
 • 0:02

  Ekskluzive/ Pamje nga aksidenti i frikshëm në Vorë ku humbën jetën dy persona

  JOQ Albania
  908 views
 • 0:10

  Supergoli i sulmuesit izraelit Elisha Sam ne Angli

  Panorama
  2.5K views
 • 0:26

  Po luanin “Call of Duty”, i riu “ther’ shoqen dhe publikon trupin e pajetë: Desha ta bëj!

  JOQ Albania
  12.9K views
 • 0:52

  VIDEO/ Balla i përgjigjet Bashës: Nuk ju pëlqejnë gënjeshtarët? Mos i votoni!

  Panorama
  349 views
 • 0:18

  “100 dështimet e Ramës në 8 vite”- Basha: Nuk mbajti premtimin për rritje të transparencës dhe llogaridhënies së qeverisjes!

  Panorama
  25 views
 • 0:14

  Rasti i Partizanit në fundin e ndeshjes

  Panorama
  503 views
 • 1:14

  Goli i Laçit

  Panorama
  1.2K views