Golat më të bukur

SYRI.net
0 views
Published on Apr 5, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:11

  goli i olainkess

  Panorama
  1.1K views
 • 3:38

  Historia e kosovarit 11-vjeçar, u vra pas shpine nga serbët teksa po i çonte ujë babait

  NOA
  8 views
 • 0:24

  Po kalonte rrugën me nxitim, i riu përplaset nga makina në Durrës

  JOQ Albania
  7.4K views
 • 1:44

  "Qeveria nuk ka detyrime ndaj klubeve profesioniste", por shikoni çfarë ka thënë Rama në mars të 2019-ës

  Panorama
  106 views
 • 0:46

  Dalin pamjet e tmerrshme! Droni po i vëzhgonte dhe më pas i qëlloi, masakrohen ushtarët armenë

  JOQ Albania
  13.1K views
 • 0:20

  Dalin pamjet e tmerrshme! Droni po i vëzhgonte dhe më pas i qëlloi, masakrohen ushtarët armenë

  JOQ Albania
  23.2K views
 • 0:31

  Djali feston ditëlindjen, Fjodora e surprizon në mesnatë, vogëlushi nuk mban të qeshurat

  NOA
  801 views
 • 2:58

  Si ndryshon aplikimi për pasaportë nga nesër, njoftimi që jep Lleshaj

  NOA
  39 views
 • 0:03

  Aksidenti ne Vore

  News31
  22 views
 • 0:18

  tirana aeroport

  Panorama
  99 views
 • 0:18

  tirana drejt zvicres

  Panorama
  31 views