'Zenka' ne shinat e trenit

SYRI.net
0 views
Published on Apr 5, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:9

  Futbollistët e Kosovës shpërthejnë në lot

  Panorama
  44 views
 • 0:33

  Bossi i OSHEE harbohet bashkë me stafin e tij me këngën e famshme të grabitësve

  JOQ Albania
  5.4K views
 • 0:17

  "Rama Ik"/ Ilir Vrenozi ia thotë "copë" Taulant Ballës, ai qesh nga zori dhe largohet

  JOQ Albania
  7.3K views
 • 0:05

  Gjuajtja e Seferit me kokë

  Panorama
  455 views
 • 0:37

  Kral gol 2-1

  Panorama
  291 views
 • 1:03

  Rastet e Çekisë

  Panorama
  162 views
 • 1:22

  Provokime ndaj Muriç

  Panorama
  148 views
 • 0:36

  Gol çekia

  Panorama
  205 views
 • 1:18

  Goli anuluar

  Panorama
  116 views
 • 0:05

  Jankto rast

  Panorama
  136 views
 • 0:34

  Goli i Manajt

  Panorama
  524 views
 • 0:45

  Nuhiu gol

  Panorama
  423 views
 • 0:20

  Rrahmani

  Panorama
  128 views
 • 0:30

  Goli i dytë i Andorrës

  Panorama
  528 views
 • 0:10

  Kishin shkuar për të kryer inspektimin e një aksidenti, makina e policisë përfshihet në një tjetër incident

  JOQ Albania
  1.6K views