Nena e droguar

SYRI.net
0 views
Published on Apr 5, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:13

  Gruaja bën gjestin e guximshëm dhe heroik, rrezikon jetën e saj për të shpëtuar koalën nga flakët

  JOQ Albania
  497 views
 • 0:25

  Demaskohet propaganda e Veliajt, si "vjedh" paturpësisht foto të Kosovës për t'i paraqitur si të Tiranës

  JOQ Albania
  325 views
 • 0:55

  Tragjedi në Itali, shpërthimi i dyfishtë në fabrikën e fishekzjarreve u merr jetën 4 personave

  JOQ Albania
  2.1K views
 • 1:00

  Burri del lakuriq nga makina dhe tenton të përdhunojë një grua në rrugë

  NOA
  2.1K views
 • 0:10

  Brunes Group inaguron ekspozitën më të madhe në Ballkan

  JOQ Albania
  1.5K views
 • 1:01

  E bujshme! U kap me 560 kg drogë, arrestohet truproja shqiptar i këngëtareve të famshme

  JOQ Albania
  1.9K views
 • 7:01

  7-vjeçari shqiptar reciton 2800 vargje të At Gjergj Fishtës pa u ndalur

  NOA
  180 views
 • 0:19

  Bateria e telefonit i shpërthen në dorë, filmohet momenti

  NOA
  225 views
 • 0:58

  Vanda Nara tatto ne pjese intime te trupit

  Panorama
  4.5K views
 • 1:13

  Zjarret në Australi, gruaja hidhet drejt flakëve për të shpëtuar koalën

  NOA
  72 views
 • 1:57

  Rrëmbehet vajza 8 vjeçe, aksioni spektakolar i policisë për ta shpëtuar

  NOA
  322 views
 • 3:16

  Grabitja e banesës, e moshuara tregon çfarë ndodhi: Erdhën të maskuar, kasafortën e hapën me gur freksibël

  NOA
  205 views
 • 0:05

  Shtepia qe u grabit

  Panorama
  475 views
 • 1:00

  Njerëzit po “çmenden”/ Pema mbin brenda natës, rritet dhe depërton tej për tej makinën

  JOQ Albania
  3.9K views
 • 4:56

  Politikani i njohur lëshon gazra live në emision, videoja bën xhiron e rrjetit

  JOQ Albania
  1.1K views