goli i Francescolit

SYRI.net
0 views
Published on Apr 5, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:48

  Granit Xhaka dhe djaloshi me sindromën down

  Panorama
  110 views
 • 0:13

  IKMT shpërthen me 7 kg eksploziv, objektin 40 metër

  NOA
  87 views
 • 0:26

  Koreografi me tetris

  Panorama
  118 views
 • 0:08

  Vajzës së re i bie të fikët në mes të protestës

  JOQ Albania
  520 views
 • 0:16

  PD: Si po na pergjojne

  Panorama
  440 views
 • 0:9

  Pamjet/ Snajperistët "të ngulitur" mbi pallate kapin në "shënjestër" protestuesit, hedhin gurë nga tarraca e PD

  JOQ Albania
  2.7K views
 • 0:17

  Policët hedhin tymueset në xhami, gjesti i shëmtuar skandalizon qytetarët: Do ju vrasë Zoti!

  JOQ Albania
  344 views
 • 1:17

  Drejtori i AZM tregon takimin e fundit me biznesmenin

  Panorama
  83 views
 • 0:10

  Video e fundit/ Skenari i Bashës: Protestusit e PD sulmojnë forcat e policisë me gurë nga tarraca selisë blu

  SHQIPERIA IME
  45 views
 • 0:48

  Paska humbur kot si këngëtar, ylli i Realit lë pa fjalë shokët e skuadrës me zërin e tij

  InfoKosova
  57 views
 • 0:9

  Pamje nga protesta para Parlamentit

  NOA
  36 views
 • 0:10

  Momenti i transportimit me helikopter

  NOA
  83 views
 • 0:27

  Protesta

  Panorama
  291 views
 • 0:30

  Braçe zbret nga Audi A8, protestuesja i thërret në fytyrë: Poshtë nëna jote, poshtë nëna e Edit!

  JOQ Albania
  4.1K views
 • 0:16

  LIVE/ Tensionohet situata, protestuesit përplasen me policinë para Kuvendit

  Panorama
  595 views