Protesta e opozitës, qytetarët djegin goma në rrugë

NOA
0 views
Published on Apr 5, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:10

  Banorët i vënë flakën demit gjatë një festivali në Spanjë, kafsha e gjorë vrapon e tmerruar

  Jeta osh qef
  0 views
 • 0:41

  Me fytyrë në beton, ky është momenti kur priftit i shpëton foshnja nga duart gjatë pagëzimit

  Jeta osh qef
  37 views
 • 1:19

  BB, kushte për kredinë e digave: “Miratoni fondin shtesë që të lëvrojmë 12 mln euro”

  Scan Televizion
  0 views
 • 2:30

  807 mld lekë koncesione, Ahmetaj: Aeroportet dhe disa rrugë do t’i paguajnë qytetarët

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:39

  200 mln lekë për leximin – Ymeri: Varfërimi i dijes sjell kosto për shoqërinë

  Scan Televizion
  0 views
 • 0:30

  U ftof koha

  InfoKosova
  0 views
 • 0:33

  Hafizi-Balaj

  Panorama
  1.3K views
 • 0:13

  Arbër Zeneli e kompleton het-trikun me një tjetër super gol

  SHQIPERIA IME
  1.0K views
 • 0:11

  Gol tjetër/Super Rrahmani, Kosova po "shakterron" Azerbajxhanin

  SHQIPERIA IME
  494 views
 • 0:17

  Zeneli i mrekullueshëm, shënon edhe golin e dytë për Kosovën

  SHQIPERIA IME
  1.0K views
 • 0:10

  Shqipëria "thyen" tersin e humbjeve, mund Uellsin e Gareth Bale

  NOA
  118 views
 • 0:40

  bejl

  Panorama
  534 views
 • 0:30

  uzuni rast

  Panorama
  576 views
 • 0:19

  Bekim Balaj goal Albania vs Wales

  SHQIPERIA IME
  1.2K views
 • 1:47

  gol balaj penallti

  Panorama
  7.5K views