Nis protesta e opozitës, qytetarët bllokojnë rrugët

NOA
0 views
Published on Apr 5, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:24

  Përplasje sulmuesish! Ibrahimovic dhe Lukaku tensionojnë derbin e Milanit

  JOQ Albania
  53 views
 • 0:58

  “Rama justifikohet sa herë dalin përgjime”/ PD publikon videon: Shqiptarëve u ka ardhur në majë të hundës! Në 25 prill do t’i tregojmë...

  Panorama
  162 views
 • 1:32

  Supergoli i Eriksenit nga goditja e dënimit

  Panorama
  1.8K views
 • 2:13

  Arbitri i Inter-Milan peson terheqje muskulare dhe le ndeshjen ne mes

  Panorama
  360 views
 • 1:42

  Penalltia dhe goli i Lukakut

  Panorama
  21 views
 • 0:29

  Kartoni i kuq i Ibrës

  Panorama
  1.2K views
 • 1:58

  Ibrahimovic dhe Lukaku perplasen me koke

  Panorama
  4.7K views
 • 0:40

  Lukaku nxehet me Ibrahimovicin

  Panorama
  4.4K views
 • 0:41

  Perplasja e Ibrës me Lukakun

  Panorama
  2.0K views
 • 0:39

  Goli i Ibrës

  Panorama
  1.4K views
 • 1:25

  “Shqiptarët janë më keq se 4 vite më parë”- Kryemadhi mesazh qytetarëve: Ne e kemi alternativën që e kthen Shqipërinë të ndihet sërish 'Shtëpia Juaj’

  Panorama
  27 views
 • 0:19

  Supergoli i Enis Bardhit ne Kupen e Mbretit ne Spanje

  Panorama
  494 views
 • 0:44

  Nuk përmbahen/ Tre burra përleshen në mes të Tiranës

  JOQ Albania
  7.2K views
 • 0:06

  Nuk ndryshon kurrë! Pepe përplaset keq me shokun e skuadrës, shiko çfarë ndodh në fushë

  Panorama
  1.8K views