Derbin e Milanos e fiton mërzia

JOQ Albania
0 views
Published on Apr 5, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:19

  gol shkurtaj penallti 1-0

  Panorama
  453 views
 • 0:07

  Rasti i Ethemit

  Panorama
  218 views
 • 0:31

  Rasti i Shkurtaj

  Panorama
  143 views
 • 0:05

  Krosimi i rrezikshëm i Brojës

  Panorama
  139 views
 • 0:19

  Gjuajtja e Bruno Telushit

  Panorama
  107 views
 • 0:13

  Rasti i Kukësit me Mustën

  Panorama
  203 views
 • 0:08

  Emine Bulut: Ölmek İstemiyorum

  VIDEOS
  46 views
 • 0:29

  “Të nisesh për punë e të kthehesh i vdekur”- I biri iu qëllua me plumb në kokë, flet babi i 26-vjeçarit të vrarë në Tiranë: Lajmin e mora vesh nga…

  Panorama
  302 views
 • 0:47

  Tund bythet mbi ferrari

  VIDEOS
  3.9K views
 • 0:16

  Vazhdon ‘trendi’ i çuditshëm, 24-vjeçari lëpin akulloren në market dhe e fut sërish në frigorifer

  JOQ Albania
  256 views
 • 2:15

  Titanic është duke u zhdukur, video tregon çfarë ka mbetur nga anija legjendare

  NOA
  80 views
 • 0:13

  U futej njerëzve në shtëpi kur ishin në gjumë, “Periferia” kap hajdutin serial

  NOA
  47 views
 • 0:33

  Ekstradohen nga SHBA dhe Gjermania dy shqiptarë, në kërkim nga Interpol

  NOA
  5 views
 • 0:55

  Bonusi i bebes do të jepet edhe për fëmijët e lindur jashtë Shqipërisë

  NOA
  35 views