Goli me roveshatë i Ronaldos, Zidane nuk u beson syve, shikoni reagimin epik

NOA
0 views
Published on Apr 4, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:58

  Biologët po i ekzaminojnë, më shumë se 11,000 shpendë të ngordhura bien nga qielli

  JOQ Albania
  0 views
 • 1:27

  U filmuan duke rrahur keq një 62-vjeçar në spital, arrestohen dy policët

  JOQ Albania
  2 views
 • 1:01

  Njihuni me burrin që e ndjek mbrapa një ‘ushtri’ prej 5000 rosakësh

  JOQ Albania
  4 views
 • 0:30

  Roma prezanton goditjen e merkatos, ndërgjegjësohet edhe për Bleona Matën

  JOQ Albania
  17 views
 • 4:38

  Aeroplani rrëzohet në det, piloti dhe pasagjerja filmojnë momentin e shpëtimit nga deti

  JOQ Albania
  50 views
 • 0:06

  Retë e zeza mbuluan qytetin, skena ‘apokaliptike’ nga Sao Paulo prej djegies së pyjeve

  JOQ Albania
  15 views
 • 0:26

  Goli pas 13 sekondave

  Panorama
  137 views
 • 1:24

  Rama publikon pamje nga mali i Tomorrit në ditën e pelegrinëve: Zmbrapsim barbarët e pangopur

  NOA
  77 views
 • 0:31

  Serbet sulmojne shqiptaret

  Panorama
  1.9K views
 • 0:9

  Goli i Celines

  Panorama
  353 views
 • 0:23

  Sherr në trafik, i moshuari i jep leksion të riut në grushtë

  NOA
  678 views
 • 0:26

  VIDEO/ Dy punonjës, seks prapa dyqanit në mes të Tiranës

  NOA
  7.0K views
 • 1:24

  Basha: Propozuam veting në politikë, ja pesë arsyet pse Edi Rama nuk e do

  NOA
  10 views
 • 1:06

  Supergoli i Loshajt

  Panorama
  458 views
 • 1:00

  Nas Daily zbulon pse mban të veshur prej një viti të njëjtën bluzë

  JOQ Albania
  1.3K views