Danilo alvesh gol

Panorama
0 views
Published on Apr 4, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:10

  Alina Boz

  InfoKosova
  3 views
 • 3:48

  Bylykbashi mesazh

  Panorama
  0 views
 • 0:11

  Pa Vesën dhe Big Bastën duke u puthur, reagimi i Lianit nuk duhet humbur

  Panorama
  22 views
 • 0:05

  kida

  InfoKosova
  2 views
 • 0:05

  engjellushasalihu

  InfoKosova
  1 views
 • 0:06

  ENGJËLLUSHA SALIHU

  InfoKosova
  1 views
 • 0:20

  Dua Lipa kapet mat me vëllain e modeleve të famshme

  Panorama
  41 views
 • 0:07

  tayna2

  InfoKosova
  11 views
 • 0:08

  Tayna1

  InfoKosova
  15 views
 • 0:38

  Nëna në telefon, fëmija 1 vjeç bie nga ballkoni

  NOA
  189 views
 • 0:14

  Një sorrë që ngjan sikur të ishte gorillë, kjo është videoja që po “çmend” rrjetin

  JOQ Albania
  146 views
 • 0:16

  "Lajthit" Suarez, i kërkon arbitrit penallti se portieri preku topin me dorë

  JOQ Albania
  186 views
 • 1:50

  Nëna e la në makinë të ngujuar fëmijën dhe shkoi të kënaqej në koncert! Policia e shpëtoi nga më e keqja

  InfoKosova
  11 views
 • 0:15

  Qelloi me arme, arrestohet

  Panorama
  53 views
 • 0:15

  Qëllon me armë zjarri në ajër, i gjenden dy armë zjarri dhe një granatë

  NOA
  21 views