Penalltia humbur Muzaka

Panorama
2 views
Published on Apr 4, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:38

  Policët dhunojnë keq adoleshentin, menduan se po konsumonte drogë

  NOA
  53 views
 • 0:42

  "O Edi o b*thq*r"/ Aleksandër Gjoka shpërthen keq ndaj Ramës: T'q*fsha robt, më trego mua karantinën ti

  JOQ Albania
  21.1K views
 • 1:33

  Refuzoi të vendoste maskën, tërhiqet zvarrë gruaja që kafshoi policin

  NOA
  75 views
 • 3:03

  Shërbimit sekret turk MIT e pëson keq në jug të Kurdistanit

  GlobNews
  100 views
 • 0:42

  Pamje shokuese/ Nëna flak me forcë fëmijën pas sherrit me partnerin

  JOQ Albania
  3.4K views
 • 0:33

  Gazetarja po raportonte live, djali e kap nga pas dhe e shan keq

  JOQ Albania
  574 views
 • 0:48

  Ra nga pallati ku po punonte/ Momenti kur 35-vjeçarin e fusin në makinë, qytetari: Sot i vendosën skelat

  JOQ Albania
  1.1K views
 • 0:31

  Tërmet në lidhje direkte, shihni reagimin e Kryeministres së Zelandës së Re

  NOA
  996 views
 • 0:18

  Aksident ne hyrje te spitalit Nenen Tereza

  JOQ Albania
  348 views
 • 1:05

  Struci i vjedh skenën presidentit gjatë konferencës

  NOA
  73 views
 • 0:21

  Zaptoi toke ne plazh, arrestohet

  JOQ Albania
  562 views
 • 0:21

  Zapton plazhin dhe ndërton mur betoni, arrestohet një person në Durrës

  NOA
  65 views
 • 0:54

  Shtyn çfitin ne rruge dhe i fajeson per koronavirusin

  JOQ Albania
  808 views
 • 1:33

  Refuzoi të vërë maskën, gruaja “tërhiqet zvarrë” nga efektivët e policisë

  NOA
  363 views
 • 1:13

  Hajduti shqiptar filmohet “live” duke u ngjitur nëpër një pallati dhe grabiti bizhuteri mijëra euro, ndërkohë, policia kishte nisur...

  Panorama
  2.8K views