Berberi kupton se klienti ishte i dashuri i motrës, e rreh dhe...

Panorama
7 views
Published on Apr 4, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:14

  Ndërhryja e Najdovskit

  Panorama
  534 views
 • 0:29

  Rasti ideal i Seferit

  Panorama
  416 views
 • 0:06

  Tifozet e Partizanit

  Panorama
  708 views
 • 0:28

  Ndërhyrja vendimtare e Bitrit

  Panorama
  268 views
 • 0:11

  Tentativa e Jasir Asanit me të djathtën

  Panorama
  198 views
 • 1:14

  Perplasja e rrezikshme e Çinarit me Danson

  Panorama
  278 views
 • 0:16

  Traversa e Jasir Asanit ndaj Tiranës

  Panorama
  487 views
 • 0:39

  Pretendimi i dytë i Tiranës për penallti

  Panorama
  417 views
 • 0:30

  Goli i anuluar për pozicion jashtë loje nga Cinari

  Panorama
  831 views
 • 0:36

  Rasti i shpërdoruar nga Stenio Zhunior

  Panorama
  489 views
 • 0:05

  Derbi Tirana-Partizani

  Panorama
  210 views
 • 0:20

  Kombinimi Seferi-Danso, tentativa e futbollistit të skuadrës bardheblu është e gabuar

  Panorama
  212 views
 • 0:44

  Pretendimi i Dansos për penallti

  Panorama
  412 views
 • 0:9

  Atmosfera në "Air Albania", 30 minuta para startit

  Panorama
  743 views
 • 0:16

  Goli i trete i Kukesit, Taipi

  Panorama
  233 views