Po ecte natën, shoferi filmon “fantazmën”

InfoKosova
0 views
Published on Apr 4, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:15

  Gomari takohet me të zotin pas karantinës, kafsha qan si njeri

  NOA
  375 views
 • 10:08

  E frikshme, i arrestuari i prangosur vdes pasi polici amerikan i shtyp qafën me gju

  NOA
  1.8K views
 • 0:08

  Skena tronditëse/ Nëna vret djalin autik, e shtyn në kanal dhe ia mbath me vrap

  NOA
  1.0K views
 • 2:22

  Të shara e grushte në plazh pas karantinës

  NOA
  192 views
 • 0:06

  E lidh në fund të zetorit, burri tërheq zvarrë në rrugë gomarin e ngordhur

  JOQ Albania
  4.7K views
 • 0:38

  Policët dhunojnë keq adoleshentin, menduan se po konsumonte drogë

  NOA
  370 views
 • 0:42

  "O Edi o b*thq*r"/ Aleksandër Gjoka shpërthen keq ndaj Ramës: T'q*fsha robt, më trego mua karantinën ti

  JOQ Albania
  63.2K views
 • 1:33

  Refuzoi të vendoste maskën, tërhiqet zvarrë gruaja që kafshoi policin

  NOA
  222 views
 • 3:03

  Shërbimit sekret turk MIT e pëson keq në jug të Kurdistanit

  GlobNews
  139 views
 • 0:42

  Pamje shokuese/ Nëna flak me forcë fëmijën pas sherrit me partnerin

  JOQ Albania
  8.3K views
 • 0:33

  Gazetarja po raportonte live, djali e kap nga pas dhe e shan keq

  JOQ Albania
  827 views
 • 0:48

  Ra nga pallati ku po punonte/ Momenti kur 35-vjeçarin e fusin në makinë, qytetari: Sot i vendosën skelat

  JOQ Albania
  1.5K views
 • 0:31

  Tërmet në lidhje direkte, shihni reagimin e Kryeministres së Zelandës së Re

  NOA
  1.2K views
 • 0:18

  Aksident ne hyrje te spitalit Nenen Tereza

  JOQ Albania
  362 views
 • 1:05

  Struci i vjedh skenën presidentit gjatë konferencës

  NOA
  86 views