Gareth Bale strange reaction to Cristiano Ronaldo Goal vs Juventus - Juventus vs Real Madrid 0-3

SYRI.net
2 views
Published on Apr 4, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:33

  I zoti e braktisi, qeni nuk i ndahet dhe e ndjek nga pas

  NOA
  2 views
 • 1:00

  Goli i Abazajt

  Panorama
  400 views
 • 1:13

  Goli i Gavazajt

  Panorama
  327 views
 • 0:30

  Kamberi gol

  Panorama
  274 views
 • 1:22

  Goli i Shkurtaj

  Panorama
  401 views
 • 0:47

  Penallti për Kukësin

  Panorama
  286 views
 • 0:58

  Pritja spektakolare e Likës

  Panorama
  89 views
 • 0:17

  Pretendimi për penallti

  Panorama
  296 views
 • 0:53

  Tërmeti dëmtoi kolonat e pallatit 8-katësh në Tiranë, banori: S'ka ardhur askush, pronarët po riparojnë dëmet

  JOQ Albania
  1.0K views
 • 0:10

  Rasti i arte i Halilit

  Panorama
  204 views
 • 0:07

  aleksander vuqiq

  InfoKosova
  149 views
 • 0:08

  Rasti i Shkurtajt

  Panorama
  285 views
 • 1:06

  Goli i Celhakës

  Panorama
  615 views
 • 1:46

  "Jam zgjuar e lagur nga shiu", thirrja prekëse e vogëlushes për Ramën: Ju lutem, dua vetëm një çadër dimri!

  JOQ Albania
  1.4K views
 • 2:36

  Andi Hadroj

  Panorama
  1 views