Bale nuk festoi

SYRI.net
1 views
Published on Apr 4, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:20

  U sulmua nga ariu teksa po kulloste bagëtitë, si paraqitet gjendja e bariut nga Kukësi

  NOA
  218 views
 • 0:39

  gol sasuolo 3-4

  Panorama
  246 views
 • 1:41

  gol canka penallti 2-0

  Panorama
  175 views
 • 1:25

  gol lautaro penallti 1-4

  Panorama
  194 views
 • 1:06

  gol lushnja 1-0

  Panorama
  209 views
 • 2:37

  penallti gol lukaku 1-3

  Panorama
  341 views
 • 1:27

  lukaku gol 1-2

  Panorama
  427 views
 • 0:46

  goli i anuluar i Lautaros

  Panorama
  322 views
 • 1:13

  gol berardi

  Panorama
  265 views
 • 0:56

  gol lautaro 0-1

  Panorama
  535 views
 • 0:18

  Latifi gol

  Panorama
  214 views
 • 0:05

  de ligt

  Panorama
  968 views
 • 0:30

  Kale heq mallkimin

  Panorama
  252 views
 • 21:53

  Fatmira Breçani, Gëzim Nika dhe Albërie Hadërgjonaj - Potputi Live në dasëm New York 2018

  InfoKosova
  89 views
 • 0:05

  MimozaShkodra2

  InfoKosova
  44 views