Ne sallen e gjyqit

SYRI.net
0 views
Published on Apr 4, 2018
null

COMMENTS

    Last Videos


  • 0:08

    Emine Bulut: Ölmek İstemiyorum

    VIDEOS
    29 views
  • 0:29

    “Të nisesh për punë e të kthehesh i vdekur”- I biri iu qëllua me plumb në kokë, flet babi i 26-vjeçarit të vrarë në Tiranë: Lajmin e mora vesh nga…

    Panorama
    151 views
  • 0:47

    Tund bythet mbi ferrari

    VIDEOS
    2.8K views
  • 0:16

    Vazhdon ‘trendi’ i çuditshëm, 24-vjeçari lëpin akulloren në market dhe e fut sërish në frigorifer

    JOQ Albania
    193 views
  • 2:15

    Titanic është duke u zhdukur, video tregon çfarë ka mbetur nga anija legjendare

    NOA
    61 views
  • 0:13

    U futej njerëzve në shtëpi kur ishin në gjumë, “Periferia” kap hajdutin serial

    NOA
    44 views
  • 0:33

    Ekstradohen nga SHBA dhe Gjermania dy shqiptarë, në kërkim nga Interpol

    NOA
    5 views
  • 0:55

    Bonusi i bebes do të jepet edhe për fëmijët e lindur jashtë Shqipërisë

    NOA
    30 views
  • 0:18

    Ky kërcim i Besit dhe Xhensilës, tregon sa shumë të dashuruar janë

    NOA
    375 views
  • 0:14

    Futbollisti i Kosovës përplaset fizikisht me lojtarin serb

    JOQ Albania
    929 views
  • 0:20

    Në kërkim për plagosje, kush është i arrestuari në Tiranë, u kap me armë në çantë

    NOA
    12 views
  • 0:13

    William dhe Kate, i japin një mësim të mirë Meghan dhe Harry

    NOA
    117 views
  • 1:00

    Gjëra të çuditshme ndodhin në shtëpi, burri vendos kamerat e sigurisë dhe s’u beson syve

    JOQ Albania
    2.2K views
  • 0:14

    Avdiaj perleshet me futbollistin serb

    Panorama
    17.3K views