Policia blindon Tiranën

JOQ Albania
0 views
Published on Apr 4, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:45

  Pamjet e tmerrshme/ Aksidentohet makina me 8 adoleshentë, vdes 16-vjeçari. I mori makinën nënës pa leje. Ja fjalët e fundit në FB

  Panorama
  37 views
 • 0:07

  Presidenti i UEFA-s zë ngushtë Dukën: Ka bërë zyrën e tij më të madhe se ekspozitën

  JOQ Albania
  55 views
 • 0:19

  Tifozët anglezë bashkohen me shqiptarët dhe këndojnë kundër Serbisë

  JOQ Albania
  9 views
 • 1:07

  “Plisat” dhe “Tifozët Kuq e Zi” nisin marshimin, ndizet atmosfera para ndeshjes Shqipëri-Francë

  JOQ Albania
  3 views
 • 0:9

  Tifozët vuajnë në fund të ndeshjes, radhë të gjata për daljen nga stadiumi

  JOQ Albania
  13 views
 • 0:31

  Zbulohet kush është i dashuri biznesmen i Genta Ismailit

  JOQ Albania
  315 views
 • 0:17

  Ceferin -Duka/ Batuta

  Panorama
  289 views
 • 0:54

  Klaudia Pepa…përplas të pasmet në mur dhe ngre këmbët sipër divanit

  InfoKosova
  84 views
 • 1:11

  E do gruan të virgjër…? Ja si përgjigjet Klajdi Haruni

  NOA
  73 views
 • 0:38

  shtylla e zhiru

  Panorama
  866 views
 • 0:05

  Manaj rast

  Panorama
  978 views
 • 0:41

  BUTRINT IMERI

  InfoKosova
  2 views
 • 0:10

  Tentativa e Bares me roveshatë

  Panorama
  591 views
 • 0:24

  Superpritja e Berishës

  Panorama
  474 views