22 EURO TAKSË NË DITË, HISTORIA E NJË PROTESTUESI NË RRUGËN E KOMBIT

NOA
0 views
Published on Apr 3, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:07

  Rusja e zhveshur provon të kërcejë në liqen, por e pëson keq

  Gazeta Flash24
  5 views
 • 0:07

  Rusja e zhveshur provon të kërcejë në liqen, por e pëson si mos më keq

  SHQIPERIA IME
  16 views
 • 1:17

  Sa borxh ka Shqipëria? $9.1 miliardë, vendi i tretë në rajon

  Scan Televizion
  3 views
 • 1:17

  Aksident i rëndë , copat e veturës shpërndahen në rrugë

  Gazeta Flash24
  2 views
 • 0:32

  Protesta-molotov-bashkia

  Panorama
  164 views
 • 0:06

  Pikford.

  Panorama
  417 views
 • 2:24

  Vrasjet e bujshme në Shkodër, reagon ish-presidenti: Qyteti është marrë peng nga...

  Panorama
  39 views
 • 3:45

  Bie në rrjeta peshkaqeni 400 kilogram në Durrës

  Panorama
  544 views
 • 0:59

  EMRAT/ “Forca e ligjit” godet 5 persona në Lezhë, sekuestrohen armë dhe drogë

  Panorama
  94 views
 • 0:59

  Drogë dhe armë, “Forca e Ligjit” prangos 5 persona në Lezhë

  NOA
  7 views
 • 3:26

  Sky Sports e rendit golin e Rashicës në mesin e më të mirëve deri tani në Ligën e Kombeve

  InfoKosova
  11 views
 • 0:05

  Hysaj

  Jeta osh qef
  51 views
 • 0:10

  Balaj

  Jeta osh qef
  47 views
 • 2:53

  “Ke një merimangë!”, 23-vjeçari manjak vetëkënaqet në ashensor me flokët e vajzës

  Jeta osh qef
  535 views
 • 0:11

  Punëtori i Bechtel Enkas, i cili mbeti i varur për disa orë në vinç

  Gazeta Flash24
  4 views