Rinis ndertimi i traut

SYRI.net
0 views
Published on Apr 2, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:21

  Shkoi në tualet, u përball me krimbin rreth 10 metra të gjatë

  NOA
  22 views
 • 0:25

  Bledi Shkembi - Vangjeli - Bakaj

  Panorama
  325 views
 • 8:18

  Meta nxjerr videon: Spoti i parë në mbrojtje të Kushtetutës dhe GjK

  NOA
  25 views
 • 2:50

  Ambasadori filmohet duke vjedhur një libër prej 9 euro |Pamjet e skandalit diplomatik

  NOA
  64 views
 • 0:29

  Edi Rama gishti i mesem

  InfoKosova
  96 views
 • 1:00

  Personi më i vjetër në botë vdes ne Japoni në moshën 117 vjecare

  InfoKosova
  0 views
 • 0:33

  Pse Santa Claus i pastrehë është vepra më e bukur e vitit 2019

  NOA
  0 views
 • 4:07

  Pse ballkanasit i duan aq shumë trenerkat

  InfoKosova
  0 views
 • 0:47

  Të dehur në timon apo pa patenta, arrestohen 21 drejtues mjetesh

  NOA
  3 views
 • 0:45

  Zbulohet skafi me 4 milionë euro drogë, arrestohet shqiptari në Itali

  NOA
  58 views
 • 1:21

  Shpërthen vullkani në Zelandën e Re

  NOA
  13 views
 • 6:05

  Nje puthje pas kercimit, bashkeshortja rrefen sekretet e Eduart Ndocajt

  NOA
  128 views
 • 0:40

  "S'është koha për zbukurime, kur ka shkatërrime", të rinjtë i prishin festën dyshes Rama-Veliaj

  JOQ Albania
  9.7K views
 • 11:18

  Pema festive në Tiranë

  NOA
  18 views