Fuqia e detit, dallga shkatërron plotësisht shtëpinë buzë detit

NOA
3 views
Published on Apr 2, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:47

  Kartoni i kuq i Nezirit

  Panorama
  280 views
 • 0:9

  Futbollisti i Juventusit feston ne stilin "Herri Poter"

  Panorama
  181 views
 • 1:24

  Pretendimi tjetër i Vllaznisë për penallti

  Panorama
  471 views
 • 0:34

  Pretendimi i Vllaznisë për penallti

  Panorama
  570 views
 • 0:18

  Supergol i Florent Muslijas ndaj Nurenbergut

  Panorama
  109 views
 • 0:41

  Momente tensioni në Shkodër

  Panorama
  1.0K views
 • 0:18

  Gjuajtja e Rezit nga distanca

  Panorama
  278 views
 • 0:30

  Rasti i artë i Dilaver

  Panorama
  312 views
 • 0:27

  Pritja e Isli Hidit

  Panorama
  302 views
 • 1:23

  Penalltia dhe goli i Gjates

  Panorama
  722 views
 • 0:19

  Perplasja Eze-Qirko

  Panorama
  233 views
 • 0:13

  Rasti i artë i shpërdoruar nga Mensah

  Panorama
  320 views
 • 0:47

  Goli i Eze

  Panorama
  623 views
 • 1:39

  Penalltia dhe goli i Meksit

  Panorama
  626 views
 • 0:12

  Tranversa e Carkanjit

  Panorama
  224 views