Protesta në Kukës, Basha: Rama po ushtron terror mbi qytetarët

NOA
0 views
Published on Apr 1, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:33

  I zoti e braktisi, qeni nuk i ndahet dhe e ndjek nga pas

  NOA
  1 views
 • 1:00

  Goli i Abazajt

  Panorama
  334 views
 • 1:13

  Goli i Gavazajt

  Panorama
  281 views
 • 0:30

  Kamberi gol

  Panorama
  202 views
 • 1:22

  Goli i Shkurtaj

  Panorama
  252 views
 • 0:47

  Penallti për Kukësin

  Panorama
  271 views
 • 0:58

  Pritja spektakolare e Likës

  Panorama
  82 views
 • 0:17

  Pretendimi për penallti

  Panorama
  282 views
 • 0:53

  Tërmeti dëmtoi kolonat e pallatit 8-katësh në Tiranë, banori: S'ka ardhur askush, pronarët po riparojnë dëmet

  JOQ Albania
  963 views
 • 0:10

  Rasti i arte i Halilit

  Panorama
  204 views
 • 0:07

  aleksander vuqiq

  InfoKosova
  145 views
 • 0:08

  Rasti i Shkurtajt

  Panorama
  283 views
 • 1:06

  Goli i Celhakës

  Panorama
  610 views
 • 1:46

  "Jam zgjuar e lagur nga shiu", thirrja prekëse e vogëlushes për Ramën: Ju lutem, dua vetëm një çadër dimri!

  JOQ Albania
  1.4K views
 • 2:36

  Andi Hadroj

  Panorama
  1 views