Momenti i terrorit ne Kukes, policet e maskuar hyjnë në lokal dhe i arrestojnë të gjithë

Jeta osh qef
0 views
Published on Apr 1, 2018
null

COMMENTS

    Last Videos


  • 0:07

    Rusja e zhveshur provon të kërcejë në liqen, por e pëson si mos më keq

    SHQIPERIA IME
    10 views
  • 1:17

    Sa borxh ka Shqipëria? $9.1 miliardë, vendi i tretë në rajon

    Scan Televizion
    2 views
  • 1:17

    Aksident i rëndë , copat e veturës shpërndahen në rrugë

    Gazeta Flash24
    2 views
  • 0:32

    Protesta-molotov-bashkia

    Panorama
    153 views
  • 0:06

    Pikford.

    Panorama
    381 views
  • 2:24

    Vrasjet e bujshme në Shkodër, reagon ish-presidenti: Qyteti është marrë peng nga...

    Panorama
    36 views
  • 3:45

    Bie në rrjeta peshkaqeni 400 kilogram në Durrës

    Panorama
    527 views
  • 0:59

    EMRAT/ “Forca e ligjit” godet 5 persona në Lezhë, sekuestrohen armë dhe drogë

    Panorama
    88 views
  • 0:59

    Drogë dhe armë, “Forca e Ligjit” prangos 5 persona në Lezhë

    NOA
    7 views
  • 3:26

    Sky Sports e rendit golin e Rashicës në mesin e më të mirëve deri tani në Ligën e Kombeve

    InfoKosova
    9 views
  • 0:05

    Hysaj

    Jeta osh qef
    48 views
  • 0:10

    Balaj

    Jeta osh qef
    45 views
  • 2:53

    “Ke një merimangë!”, 23-vjeçari manjak vetëkënaqet në ashensor me flokët e vajzës

    Jeta osh qef
    512 views
  • 0:11

    Punëtori i Bechtel Enkas, i cili mbeti i varur për disa orë në vinç

    Gazeta Flash24
    4 views
  • 0:52

    Protesta e Unazës së Re, Gjiknuri tregon si do bëhet shpronësimi

    NOA
    19 views