Supergol i Eriksen

SYRI.net
1 views
Published on Apr 1, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:46

  Stresi surprizon nënën e tij te porta e shtëpisë në ditën e lidnjes

  NOA
  0 views
 • 2:00

  “E ndërtuam për tre vite”- Arkitekti italian, Marko Kasamonti flet për stadiumin e ri në Shqipëri: Një model që do të funksiononte edhe në Itali

  Panorama
  170 views
 • 0:14

  augsburguu gafa

  Panorama
  241 views
 • 0:47

  E frikshme, çfarë ndodh me Tokën kur Dielli “vdes”

  NOA
  96 views
 • 0:33

  I zoti e braktisi, qeni nuk i ndahet dhe e ndjek nga pas

  NOA
  110 views
 • 1:00

  Goli i Abazajt

  Panorama
  832 views
 • 1:13

  Goli i Gavazajt

  Panorama
  681 views
 • 0:30

  Kamberi gol

  Panorama
  1.2K views
 • 1:22

  Goli i Shkurtaj

  Panorama
  1.4K views
 • 0:47

  Penallti për Kukësin

  Panorama
  433 views
 • 0:58

  Pritja spektakolare e Likës

  Panorama
  168 views
 • 0:17

  Pretendimi për penallti

  Panorama
  487 views
 • 0:53

  Tërmeti dëmtoi kolonat e pallatit 8-katësh në Tiranë, banori: S'ka ardhur askush, pronarët po riparojnë dëmet

  JOQ Albania
  1.6K views
 • 0:10

  Rasti i arte i Halilit

  Panorama
  258 views
 • 0:07

  aleksander vuqiq

  InfoKosova
  225 views