Cataldi Goal

SYRI.net
0 views
Published on Mar 31, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 3:59

  Me lot në sy dhe plot halle, të moshuarit dalin pa leje në Fier për të blerë ushqime apo për para

  NOA
  34 views
 • 0:26

  Tension, debate dhe seks/ Këto janë pjesëmarrësit e 'Aventurierët', reality show që fillon së shpejti në Shqipëri

  NOA
  23 views
 • 0:13

  Kanë mbetur në pikën kufitare në Kakavijë, shqiptari: Fëmijët e të moshuarit janë ulur në shesh

  JOQ Albania
  317 views
 • 1:45

  Daljet pa leje, Rama i vendosur për gjoba: S'ka më këshillime

  NOA
  46 views
 • 0:06

  Familja në Malësi të Madhe mbetet në qiell të hapur, zjarri i shkrumbon banesën

  NOA
  37 views
 • 0:23

  Të burgosurit tentojnë të arratisen prej koronavirusit, 23 ndërrojnë jetë nga përleshjet e dhunshme

  NOA
  435 views
 • 1:25

  Helikopteri sjell një pacient në QSUT, gati sa nuk bie nga barela

  NOA
  377 views
 • 0:50

  Gjobitet i riu

  JOQ Albania
  9.1K views
 • 1:21

  "Ore hape derën", "Union Bank" nuk respekton radhën, qytetarët përplasen me punonjësit

  JOQ Albania
  857 views
 • 1:37

  EKSKLUZIVE/ U gjobit 7 mln lekë se theu masat, i riu: E kisha mbaruar karantinën, do takoja prindërit

  JOQ Albania
  2.2K views
 • 0:57

  Ishte nisur per vaki

  JOQ Albania
  7.0K views
 • 1:37

  Dërgimi i 30 mjekëve në Itali, Al Bano Carrisi mesazh shqiptarëve: Do këndojmë bashkë “Felicita”

  NOA
  238 views
 • 1:26

  Nënkryetari i Parlamentit italian heq flamurin e BE nga studio: Ndoshta... do të shihemi

  NOA
  1.3K views
 • 0:38

  E moshuara ne gjendje te mjerueshme

  JOQ Albania
  80 views
 • 6:59

  Prekëse/ Vajza i jep lamtumirën në kamera nënës para se të ndërrojë jetë prej Koronavirusit

  JOQ Albania
  610 views