Klaudia Pepa

SYRI.net
0 views
Published on Mar 27, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:40

  Grupi i artistëve zhvillon koncert në Durrës, personazhi i pazakontë që e njohim të gjithë e djeg nga ballkoni (2)

  JOQ Albania
  1.6K views
 • 0:49

  Grupi i artistëve zhvillon koncert në Durrës, personazhi i pazakontë që e njohim të gjithë e djeg nga ballkoni

  JOQ Albania
  3.0K views
 • 0:30

  Elvis Naçi bën gati mijëra pako me ushqime të varfërve dhe jetimëve

  JOQ Albania
  3.3K views
 • 0:14

  Pamja e tij të ther në shpirt, shqiptari në mes të katër rrugëve: Edi Rama ti na le pa bukë

  JOQ Albania
  8.3K views
 • 0:18

  Ronaldo nuk rrezikon me berberin, i pret flokët në shtëpi

  NOA
  230 views
 • 0:21

  Rama flet per mbylljen e kufijve dhe pengimin e koronavirusit

  Panorama
  218 views
 • 0:11

  Azilkërkuesi sulm me thikë në Francë, dy të vdekur, 7 të plagosur

  NOA
  94 views
 • 0:18

  Ka mbetur pa berber, Ronaldon e qeth Georgina në karantinë

  JOQ Albania
  1.8K views
 • 0:24

  Me dy paterica ble buke vete

  JOQ Albania
  117 views
 • 1:15

  11 vjet nga anëtarësimi në NATO, Basha: Bashkë do t’ia dalim!

  NOA
  2 views
 • 0:03

  Digitalb ndihmon femijet pas publikimit te lajmit nga JOQ

  JOQ Albania
  138 views
 • 0:24

  Bardhi nxjerr videon: Ekonomia nuk mbahet në këmbë me mashtrime.

  NOA
  7 views
 • 3:53

  Putin kundër martesave gay: Asnjë prindër 1 dhe 2, vetëm nënë dhe baba

  NOA
  34 views
 • 0:06

  Ndodh te Spitali Ushtarak, miu "hedh valle" në dhomën e pacientit

  JOQ Albania
  6.6K views
 • 4:13

  Vlora

  NOA
  28 views