Eneda Tarifa zbulon moshën kur humbi virgjërinë

NOA
5 views
Published on Mar 26, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:37

  Shërohet një tjetër pacient nga koronavirusi në Shqipëri, i riu lë spitalin pas 20 ditësh

  JOQ Albania
  121 views
 • 2:41

  E moshuara vetëm qan, s'ka bukë për të ngrënë as sapun të lajë duart

  NOA
  520 views
 • 0:07

  Ardian Çela dhe Edi Rama lënë pa drita gjysmën e Tiranës

  JOQ Albania
  224 views
 • 0:07

  Nervozohet keq mësueja gjatë mësimit online: Mos më çani kokën se po më ngrini nervat!

  JOQ Albania
  17.3K views
 • 1:03

  Nuk kemi më lekë/ Klithma e dëshpëruar e çiftit italian pas dyerve të mbyllura të bankës

  JOQ Albania
  6.8K views
 • 0:43

  Prek dorezat e makines pasi peshtyn pellemben e dores

  JOQ Albania
  33.9K views
 • 0:12

  Mesuesi: Ik o derr mere ate dreq karikuesi

  JOQ Albania
  15.1K views
 • 1:00

  Punonjësja e shëndetësisë nuk i mban dot lotët, e gjithë lagjia e duartroket

  NOA
  3.0K views
 • 1:17

  Covid-19/ Basha publikon videon sensibilizuese: Hap dritaren dhe mbush mushkëritë me ajër

  NOA
  151 views
 • 2:20

  "Jua bëfsha o dreqër"/ Mësuesja humb toruan pasi fëmijët i ndërprenë mësimin online: Do t'ju vdes!

  JOQ Albania
  29.8K views
 • 2:44

  Rekord në viktima, ekspertët dyshojnë se COVID-19 ka qarkulluar 3-4 muaj pa u vënë re në Itali

  JOQ Albania
  276 views
 • 1:46

  Pamje trishtuese nga Kina/ Kafshët ngordhin nga uria në kopshtin zoologjik

  NOA
  173 views
 • 2:46

  Pamje rrëqethëse/ Djali shpërthen në lot pasi nëna i vdiq nga koronavirus

  NOA
  3.2K views
 • 0:35

  Kërcet sherri në Tiranë/ Gruaja përleshet me pastruesen në mes të rrugës

  JOQ Albania
  2.2K views
 • 2:20

  Bëhet viral në media seriali Korean i 2018-ës ku flitet për Koronavirusin

  JOQ Albania
  142 views