Greqia sfidon Turqinë/ Tanket dhe avionët “blindojnë” Athinën

JOQ Albania
0 views
Published on Mar 25, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:57

  Te mundur nga varferia, familja ne Durres ne kufijte e mbijeteses

  NOA
  2 views
 • 1:27

  Me urgjencë për të luftuar Covid-19, shpërthen në flakë avioni me stafin mjekësor në bord

  NOA
  2.9K views
 • 0:37

  Digjet flamuri i BE, Itali

  NOA
  3.9K views
 • 0:28

  Ishte me Covid-19/ Pamje që të thyejnë zemrën nga Fieri, 72-vjeçarja përcillet e vetme për në banesën e fundit

  JOQ Albania
  6.4K views
 • 0:29

  Doktoresha angleze tregon momentin prekës kur u prit me duartrokitje nga fqinjët e saj

  JOQ Albania
  63 views
 • 0:30

  Shkencëtari amerikan shpjegon përhapjen e Koronavirusit në të gjithë botën

  JOQ Albania
  122 views
 • 2:28

  Mjeku italian dhuron spektakel

  JOQ Albania
  102 views
 • 1:00

  Videoklip ne kohe koronavirusi

  JOQ Albania
  1.8K views
 • 2:28

  Itali, mjeku i bie pianos me tingujt e Queen në përfundim të turnit në spital

  NOA
  128 views
 • 3:42

  30 mjekë dhe infermierë shqiptarë në Itali, Conte falendenron Shqipërinë

  NOA
  81 views
 • 0:57

  Bardhi tregon me video: Buxheti ka para, braktisja e familjeve në nevojë, kriminale

  NOA
  16 views
 • 2:45

  17-vjeçari vdes nga koronavirusi, i’u mohua shtrimi pasi nuk kishte siguracion

  NOA
  209 views
 • 0:51

  Mjekët martohen në spital, dasmë në kohë koronavirusi

  NOA
  310 views
 • 0:47

  30 shqiptarë ngelen në mes të katër rrugëve në Varshavë, i riu: Kompania polake na pushoi nga puna, s'na përgjigjet askush!

  JOQ Albania
  2.9K views
 • 0:37

  Shërohet një tjetër pacient nga koronavirusi në Shqipëri, i riu lë spitalin pas 20 ditësh

  JOQ Albania
  525 views