Goli i dytë i Manaj

SYRI.net
0 views
Published on Mar 23, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:06

  Familja në Malësi të Madhe mbetet në qiell të hapur, zjarri i shkrumbon banesën

  NOA
  4 views
 • 0:23

  Të burgosurit tentojnë të arratisen prej koronavirusit, 23 ndërrojnë jetë nga përleshjet e dhunshme

  NOA
  29 views
 • 1:25

  Helikopteri sjell një pacient në QSUT, gati sa nuk bie nga barela

  NOA
  310 views
 • 0:50

  Gjobitet i riu

  JOQ Albania
  7.4K views
 • 1:21

  "Ore hape derën", "Union Bank" nuk respekton radhën, qytetarët përplasen me punonjësit

  JOQ Albania
  674 views
 • 1:37

  EKSKLUZIVE/ U gjobit 7 mln lekë se theu masat, i riu: E kisha mbaruar karantinën, do takoja prindërit

  JOQ Albania
  1.8K views
 • 0:57

  Ishte nisur per vaki

  JOQ Albania
  5.8K views
 • 1:37

  Dërgimi i 30 mjekëve në Itali, Al Bano Carrisi mesazh shqiptarëve: Do këndojmë bashkë “Felicita”

  NOA
  191 views
 • 1:26

  Nënkryetari i Parlamentit italian heq flamurin e BE nga studio: Ndoshta... do të shihemi

  NOA
  1.2K views
 • 0:38

  E moshuara ne gjendje te mjerueshme

  JOQ Albania
  63 views
 • 6:59

  Prekëse/ Vajza i jep lamtumirën në kamera nënës para se të ndërrojë jetë prej Koronavirusit

  JOQ Albania
  561 views
 • 0:11

  Prekëse, e moshuara dhuron pensionin e saj për familjet në nevojë

  JOQ Albania
  869 views
 • 0:58

  Shoping në Wuhan

  NOA
  597 views
 • 2:24

  Pa shtëpi dhe pa të ardhura, çifti: Këtu ka hyrë dy herë ariu. Na ndihmoni

  NOA
  80 views