Mori hak ndaj grupit që e rrahën, reperi përfundon pas hekurave: Më mirë në burg s'e në spital

Lajmifundit
3 views
Published on Mar 23, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 3:25

  Të afërmit në karantinë, si po përcillen në banesën e fundit viktimat e koronavirusit

  NOA
  25 views
 • 0:53

  PD publikon videon: Rama gënjeu, mbajti sekret sasinë e kiteve. Ja sa ka në total Shqipëria

  NOA
  12 views
 • 0:53

  “Rama gënjeu, tha se mund të kryejë 2 mijë testime në ditë”- PD publikon videon: Ja sa kite ka në total Shqipëria

  Panorama
  504 views
 • 0:12

  Mourinho dhe lojtarët Tottenhamit thyejnë karantinën, stërviten në natyrë

  JOQ Albania
  380 views
 • 2:12

  Shqetësuese/ Kafshët braktisen gjatë pandemisë së koronavirusit, gjenden të pajetë

  NOA
  94 views
 • 0:17

  Gruaja i futet lakuriq në dhomë ndërkohë që burri i saj mësues po jepte mësim online

  NOA
  24.3K views
 • 0:13

  I pastrehu që fle rrugëve përfundon në spital pa ndjenja, i afërmi: E dhunoi policia, e goditën me shkelma

  JOQ Albania
  3.3K views
 • 1:59

  Ermal Mamaqi tregon pse i preu flokët: Do ta mbaj mend gjatë

  NOA
  219 views
 • 2:31

  Periudha e izolimit, Ermal Mamaqi: Kur të blini ushqimet mos harroni edhe...

  NOA
  158 views
 • 4:37

  Tmerr/ 11 vjeçarja përdhunohet për 1 vit rresht nga djali i xhaxhait

  NOA
  3.9K views
 • 1:49

  Lufta kundër koronavirusit, BE siguron 15 miliardë euro për partnerët ndërkombëtarë

  NOA
  6 views
 • 0:07

  Trotuari gjithë njolla gjaku, qytetari: Një zotëri u ça keq, nga një tub që ra nga një pallat që po ndërtohet me lejen e Veliajt

  JOQ Albania
  941 views
 • 0:05

  Vajza teksane kërcënon se do infektojë të tjerët me korona

  NOA
  576 views