Kur Miriami dhe Albani bënin sikur nuk njiheshin

JOQ Albania
2 views
Published on Mar 21, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:29

  Kapet një person me rrezikshmëri të lartë, akuzat e rënda ndaj tij/ Emri

  NOA
  34 views
 • 2:13

  Varfëria është ulur këmbëkryq, familja nga Korça me 9 anëtarë bën thirrje për ndihmë

  JOQ Albania
  403 views
 • 2:11

  "Do të shk...."/ Shqiptarja në Gjermani rreh burrin me kabllo në sy të fëmijëve, ai e filmon: Do lajmëroj policinë!

  JOQ Albania
  41.7K views
 • 0:16

  S'i ndal as koronavirusi/ Gjuetari nga Shkodra vret shqiponjën dhe publikon videon në rrjetet sociale

  JOQ Albania
  7.8K views
 • 5:02

  Mikrobiologia shqiptare në Oxford- Dy medikamentet që po përdoren në Britaninë e Madhe ndaj COVID-19

  NOA
  49 views
 • 4:56

  Dy vëllezërit shqiptarë që ofrojnë bukë falas në Bergamo të Italisë

  NOA
  91 views
 • 10:23

  Epidemiologu Artan Simaku: Shqipëria s’e ka arritur ende pikun. Kur pritet të dobësohet virusi

  NOA
  8 views
 • 3:59

  Me lot në sy dhe plot halle, të moshuarit dalin pa leje në Fier për të blerë ushqime apo për para

  NOA
  93 views
 • 0:26

  Tension, debate dhe seks/ Këto janë pjesëmarrësit e 'Aventurierët', reality show që fillon së shpejti në Shqipëri

  NOA
  190 views
 • 0:13

  Kanë mbetur në pikën kufitare në Kakavijë, shqiptari: Fëmijët e të moshuarit janë ulur në shesh

  JOQ Albania
  468 views
 • 1:45

  Daljet pa leje, Rama i vendosur për gjoba: S'ka më këshillime

  NOA
  59 views
 • 0:06

  Familja në Malësi të Madhe mbetet në qiell të hapur, zjarri i shkrumbon banesën

  NOA
  62 views
 • 0:23

  Të burgosurit tentojnë të arratisen prej koronavirusit, 23 ndërrojnë jetë nga përleshjet e dhunshme

  NOA
  668 views
 • 1:25

  Helikopteri sjell një pacient në QSUT, gati sa nuk bie nga barela

  NOA
  436 views
 • 0:50

  Gjobitet i riu

  JOQ Albania
  10.8K views