Herdi Prenga duke kënduar

SYRI.net
0 views
Published on Mar 21, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:26

  Tension, debate dhe seks/ Këto janë pjesëmarrësit e 'Aventurierët', reality show që fillon së shpejti në Shqipëri

  NOA
  8 views
 • 0:13

  Kanë mbetur në pikën kufitare në Kakavijë, shqiptari: Fëmijët e të moshuarit janë ulur në shesh

  JOQ Albania
  281 views
 • 1:45

  Daljet pa leje, Rama i vendosur për gjoba: S'ka më këshillime

  NOA
  43 views
 • 0:06

  Familja në Malësi të Madhe mbetet në qiell të hapur, zjarri i shkrumbon banesën

  NOA
  13 views
 • 0:23

  Të burgosurit tentojnë të arratisen prej koronavirusit, 23 ndërrojnë jetë nga përleshjet e dhunshme

  NOA
  414 views
 • 1:25

  Helikopteri sjell një pacient në QSUT, gati sa nuk bie nga barela

  NOA
  364 views
 • 0:50

  Gjobitet i riu

  JOQ Albania
  8.7K views
 • 1:21

  "Ore hape derën", "Union Bank" nuk respekton radhën, qytetarët përplasen me punonjësit

  JOQ Albania
  819 views
 • 1:37

  EKSKLUZIVE/ U gjobit 7 mln lekë se theu masat, i riu: E kisha mbaruar karantinën, do takoja prindërit

  JOQ Albania
  2.1K views
 • 0:57

  Ishte nisur per vaki

  JOQ Albania
  6.8K views
 • 1:37

  Dërgimi i 30 mjekëve në Itali, Al Bano Carrisi mesazh shqiptarëve: Do këndojmë bashkë “Felicita”

  NOA
  230 views
 • 1:26

  Nënkryetari i Parlamentit italian heq flamurin e BE nga studio: Ndoshta... do të shihemi

  NOA
  1.3K views
 • 0:38

  E moshuara ne gjendje te mjerueshme

  JOQ Albania
  79 views
 • 6:59

  Prekëse/ Vajza i jep lamtumirën në kamera nënës para se të ndërrojë jetë prej Koronavirusit

  JOQ Albania
  604 views
 • 0:11

  Prekëse, e moshuara dhuron pensionin e saj për familjet në nevojë

  JOQ Albania
  956 views