Sot është Dita Botërore e Sindromës Down

Ikub AL
0 views
Published on Mar 21, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 2:04

  Ditë zie për këngëtaren e famshme, humbi tre persona të dashur nga koronavirusi

  NOA
  0 views
 • 0:32

  I bien aksidentalisht nga xhepi 5 mijë euro, fieraku thirrje personit që i gjeti: Ktheji mbrapsht!

  JOQ Albania
  1.9K views
 • 0:51

  Kriminelët nëpër Shqipëri/ Një vajzë u plagos sot, Lleshi: I kërkuam ndjesë

  JOQ Albania
  1.7K views
 • 0:35

  Veliaj: U çova herët, bleva ujë se s’kishim në shtëpi

  JOQ Albania
  804 views
 • 0:35

  FEED_67

  JOQ Albania
  0 views
 • 0:12

  Vdes nje person prej koronavirusit ne SHBA

  JOQ Albania
  4.5K views
 • 0:23

  Debat për rradhen te Pazari i ri

  JOQ Albania
  7.3K views
 • 0:43

  E perplas makina, ambulanca nuk duket

  JOQ Albania
  2.3K views
 • 0:07

  “Ndihmat” ne Elbasan

  JOQ Albania
  2.9K views
 • 6:9

  “Jemi vlonjatë ne, jemi karantinuar më vonë’, batuta dhe humori i parodistëve të Vlorës

  NOA
  105 views
 • 1:41

  Jetojnë në kasolle “në mes” të Tiranës, nuk i japin leje për të ndërtuar tualetin

  NOA
  77 views
 • 5:54

  Skandal në restorantin “Covid” në Elbasan, motra infermiere e pronarit e trajtonte privatisht në spital publik

  NOA
  87 views
 • 0:10

  Aksident i rende tek QTU

  JOQ Albania
  1 views
 • 0:37

  Elbasan/ Policia hap qepenin dhe e gjen plot me klientë, si e pësoi pronari i lokalit

  NOA
  1.5K views