FBI in Schertz investigating an explosion that happened at FedEx

SYRI.net
0 views
Published on Mar 20, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:47

  30 shqiptarë ngelen në mes të katër rrugëve në Varshavë, i riu: Kompania polake na pushoi nga puna, s'na përgjigjet askush!

  JOQ Albania
  287 views
 • 0:37

  Shërohet një tjetër pacient nga koronavirusi në Shqipëri, i riu lë spitalin pas 20 ditësh

  JOQ Albania
  337 views
 • 2:41

  E moshuara vetëm qan, s'ka bukë për të ngrënë as sapun të lajë duart

  NOA
  653 views
 • 0:07

  Ardian Çela dhe Edi Rama lënë pa drita gjysmën e Tiranës

  JOQ Albania
  236 views
 • 0:07

  Nervozohet keq mësueja gjatë mësimit online: Mos më çani kokën se po më ngrini nervat!

  JOQ Albania
  18.1K views
 • 1:03

  Nuk kemi më lekë/ Klithma e dëshpëruar e çiftit italian pas dyerve të mbyllura të bankës

  JOQ Albania
  7.2K views
 • 0:43

  Prek dorezat e makines pasi peshtyn pellemben e dores

  JOQ Albania
  35.5K views
 • 0:12

  Mesuesi: Ik o derr mere ate dreq karikuesi

  JOQ Albania
  15.6K views
 • 1:00

  Punonjësja e shëndetësisë nuk i mban dot lotët, e gjithë lagjia e duartroket

  NOA
  3.1K views
 • 1:17

  Covid-19/ Basha publikon videon sensibilizuese: Hap dritaren dhe mbush mushkëritë me ajër

  NOA
  152 views
 • 2:20

  "Jua bëfsha o dreqër"/ Mësuesja humb toruan pasi fëmijët i ndërprenë mësimin online: Do t'ju vdes!

  JOQ Albania
  29.9K views
 • 2:44

  Rekord në viktima, ekspertët dyshojnë se COVID-19 ka qarkulluar 3-4 muaj pa u vënë re në Itali

  JOQ Albania
  276 views
 • 1:46

  Pamje trishtuese nga Kina/ Kafshët ngordhin nga uria në kopshtin zoologjik

  NOA
  177 views
 • 2:46

  Pamje rrëqethëse/ Djali shpërthen në lot pasi nëna i vdiq nga koronavirus

  NOA
  3.2K views
 • 0:35

  Kërcet sherri në Tiranë/ Gruaja përleshet me pastruesen në mes të rrugës

  JOQ Albania
  2.2K views