Durrës

JOQ Albania
0 views
Published on Mar 19, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:25

  Helikopteri sjell një pacient në QSUT, gati sa nuk bie nga barela

  NOA
  150 views
 • 0:50

  Gjobitet i riu

  JOQ Albania
  5.5K views
 • 1:21

  "Ore hape derën", "Union Bank" nuk respekton radhën, qytetarët përplasen me punonjësit

  JOQ Albania
  472 views
 • 1:37

  EKSKLUZIVE/ U gjobit 7 mln lekë se theu masat, i riu: E kisha mbaruar karantinën, do takoja prindërit

  JOQ Albania
  1.4K views
 • 0:57

  Ishte nisur per vaki

  JOQ Albania
  4.2K views
 • 1:37

  Dërgimi i 30 mjekëve në Itali, Al Bano Carrisi mesazh shqiptarëve: Do këndojmë bashkë “Felicita”

  NOA
  131 views
 • 1:26

  Nënkryetari i Parlamentit italian heq flamurin e BE nga studio: Ndoshta... do të shihemi

  NOA
  1.1K views
 • 0:38

  E moshuara ne gjendje te mjerueshme

  JOQ Albania
  51 views
 • 6:59

  Prekëse/ Vajza i jep lamtumirën në kamera nënës para se të ndërrojë jetë prej Koronavirusit

  JOQ Albania
  520 views
 • 0:11

  Prekëse, e moshuara dhuron pensionin e saj për familjet në nevojë

  JOQ Albania
  822 views
 • 0:58

  Shoping në Wuhan

  NOA
  586 views
 • 2:24

  Pa shtëpi dhe pa të ardhura, çifti: Këtu ka hyrë dy herë ariu. Na ndihmoni

  NOA
  73 views
 • 0:14

  "U therën me njëri-tjetrin", qytetari filmon azilantët e huaj në Tiranë: Dalin natën për të vjedhur, ngacmojnë banorët e zonës

  JOQ Albania
  15.9K views
 • 0:55

  Sapo doli nga pallati, bie në tokë pa ndjenja një person në Tiranë

  JOQ Albania
  9.9K views