Cfare la pas stuhia ne Durres

SYRI.net
0 views
Published on Mar 18, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 3:25

  Të afërmit në karantinë, si po përcillen në banesën e fundit viktimat e koronavirusit

  NOA
  0 views
 • 0:53

  PD publikon videon: Rama gënjeu, mbajti sekret sasinë e kiteve. Ja sa ka në total Shqipëria

  NOA
  12 views
 • 0:53

  “Rama gënjeu, tha se mund të kryejë 2 mijë testime në ditë”- PD publikon videon: Ja sa kite ka në total Shqipëria

  Panorama
  494 views
 • 0:12

  Mourinho dhe lojtarët Tottenhamit thyejnë karantinën, stërviten në natyrë

  JOQ Albania
  371 views
 • 2:12

  Shqetësuese/ Kafshët braktisen gjatë pandemisë së koronavirusit, gjenden të pajetë

  NOA
  92 views
 • 0:17

  Gruaja i futet lakuriq në dhomë ndërkohë që burri i saj mësues po jepte mësim online

  NOA
  24.0K views
 • 0:13

  I pastrehu që fle rrugëve përfundon në spital pa ndjenja, i afërmi: E dhunoi policia, e goditën me shkelma

  JOQ Albania
  3.2K views
 • 1:59

  Ermal Mamaqi tregon pse i preu flokët: Do ta mbaj mend gjatë

  NOA
  216 views
 • 2:31

  Periudha e izolimit, Ermal Mamaqi: Kur të blini ushqimet mos harroni edhe...

  NOA
  158 views
 • 4:37

  Tmerr/ 11 vjeçarja përdhunohet për 1 vit rresht nga djali i xhaxhait

  NOA
  3.9K views
 • 1:49

  Lufta kundër koronavirusit, BE siguron 15 miliardë euro për partnerët ndërkombëtarë

  NOA
  6 views
 • 0:07

  Trotuari gjithë njolla gjaku, qytetari: Një zotëri u ça keq, nga një tub që ra nga një pallat që po ndërtohet me lejen e Veliajt

  JOQ Albania
  941 views
 • 0:05

  Vajza teksane kërcënon se do infektojë të tjerët me korona

  NOA
  569 views
 • 1:9

  Një lagje e tërë thyen karantinën dhe del të festojë në rrugë, revolta e kryebashkiakut

  NOA
  465 views