Eni Cobani

Kosovarja
0 views
Published on Mar 16, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:37

  Të zhgënjyer dhe revoltuar, italianët djegin flamurin e BE: Do ia dalim vetë!

  JOQ Albania
  1.5K views
 • 0:30

  Shqiptarët s'i lënë as të argëtohen në shtëpi, u shkon policia te dera dhe iu prish gjithçka

  JOQ Albania
  800 views
 • 0:21

  Policat e Lleshit i marrin rakinë/ Qytetari: Gjejni kush e mori?! Oficeri: E ça do tani ti, po e le në mes të rrugës ta marrim

  JOQ Albania
  1.5K views
 • 1:57

  Te mundur nga varferia, familja ne Durres ne kufijte e mbijeteses

  NOA
  79 views
 • 1:27

  Me urgjencë për të luftuar Covid-19, shpërthen në flakë avioni me stafin mjekësor në bord

  NOA
  5.7K views
 • 0:37

  Digjet flamuri i BE, Itali

  NOA
  4.8K views
 • 0:28

  Ishte me Covid-19/ Pamje që të thyejnë zemrën nga Fieri, 72-vjeçarja përcillet e vetme për në banesën e fundit

  JOQ Albania
  7.6K views
 • 0:29

  Doktoresha angleze tregon momentin prekës kur u prit me duartrokitje nga fqinjët e saj

  JOQ Albania
  80 views
 • 0:30

  Shkencëtari amerikan shpjegon përhapjen e Koronavirusit në të gjithë botën

  JOQ Albania
  167 views
 • 2:28

  Mjeku italian dhuron spektakel

  JOQ Albania
  120 views
 • 1:00

  Videoklip ne kohe koronavirusi

  JOQ Albania
  1.9K views
 • 2:28

  Itali, mjeku i bie pianos me tingujt e Queen në përfundim të turnit në spital

  NOA
  153 views
 • 3:42

  30 mjekë dhe infermierë shqiptarë në Itali, Conte falendenron Shqipërinë

  NOA
  109 views
 • 0:57

  Bardhi tregon me video: Buxheti ka para, braktisja e familjeve në nevojë, kriminale

  NOA
  16 views
 • 2:45

  17-vjeçari vdes nga koronavirusi, i’u mohua shtrimi pasi nuk kishte siguracion

  NOA
  245 views