Shkatërrohet banda e drogës Shqipëri- Itali, në pranga 43 persona

Lajmifundit
0 views
Published on Mar 14, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:35

  Veliaj: U çova herët, bleva ujë se s’kishim në shtëpi

  JOQ Albania
  537 views
 • 0:35

  FEED_67

  JOQ Albania
  0 views
 • 0:12

  Vdes nje person prej koronavirusit ne SHBA

  JOQ Albania
  3.1K views
 • 0:23

  Debat për rradhen te Pazari i ri

  JOQ Albania
  5.3K views
 • 0:43

  E perplas makina, ambulanca nuk duket

  JOQ Albania
  2.0K views
 • 0:07

  “Ndihmat” ne Elbasan

  JOQ Albania
  2.4K views
 • 6:9

  “Jemi vlonjatë ne, jemi karantinuar më vonë’, batuta dhe humori i parodistëve të Vlorës

  NOA
  99 views
 • 1:41

  Jetojnë në kasolle “në mes” të Tiranës, nuk i japin leje për të ndërtuar tualetin

  NOA
  70 views
 • 5:54

  Skandal në restorantin “Covid” në Elbasan, motra infermiere e pronarit e trajtonte privatisht në spital publik

  NOA
  79 views
 • 0:10

  Aksident i rende tek QTU

  JOQ Albania
  1 views
 • 0:37

  Elbasan/ Policia hap qepenin dhe e gjen plot me klientë, si e pësoi pronari i lokalit

  NOA
  1.4K views
 • 0:16

  Aksident i rende tek QTU

  JOQ Albania
  702 views
 • 0:25

  Me barelë në gjendje të rëndë, mbërrin te Infektivi një pacient i dyshuar me koronavirus

  NOA
  226 views
 • 0:9

  Aksident i rende tek QTU

  JOQ Albania
  4.1K views
 • 0:05

  Aksident i rende tek QTU

  JOQ Albania
  3.4K views