Bomba shpërthen sapo shoferi i afrohet makinës, momentet tronditëse

NOA
0 views
Published on Mar 13, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:50

  "Po vdes, aty ku jetoj unë as qeni s'jeton", rrëqeth banori komunitet rom: Bashkia s'më ka dhënë asnjë ndihmë!

  JOQ Albania
  153 views
 • 1:44

  Video +18/ Dy djem rrahin dhe filmojnë një vajzë!

  JOQ Albania
  14.1K views
 • 0:55

  Të rinjtë bëjnë festë të çmendur duke thyer rregullat e karantinës, kapen “mat” nga policia

  JOQ Albania
  1.9K views
 • 0:29

  Kim Jong un dhe Trump fiksojnë New Yorkun, dezinfektojnë duart me xhel në restorant

  JOQ Albania
  21 views
 • 1:46

  Sherohet nena e re

  JOQ Albania
  192 views
 • 4:48

  Covid-19/ Shtohen pajisjet mjekësore për pacientët: 5 respiratorë të rinj në spitalin ‘Shefqet Ndroqi’

  NOA
  25 views
 • 3:54

  Viktimat digjen

  JOQ Albania
  42.2K views
 • 0:10

  Udheto me kujdes

  Viral Videos
  2 views
 • 0:11

  Direkt ne dasem

  Viral Videos
  6 views
 • 0:08

  Karantina ben te veten

  Viral Videos
  4 views
 • 0:14

  Covid-19/ Shteti i jep 750 dollarë për ushqime, australiani furnizohet me birra

  NOA
  69 views
 • 0:30

  66-vjeçari nga Fieri mposht koronavirusin: Kam lindur për së dyti

  NOA
  366 views
 • 0:55

  Të rinjtë thyejnë rregullat e karantinës, bëjnë festë të çmendur me drogë dhe kapen nga policia

  NOA
  454 views
 • 1:44

  Shqiptarja nga Maqedonia publikon incizim të tmerrshëm, dy djem shqelmojnë një vajzë shtatzënë

  GlobNews
  372 views
 • 1:57

  Ku mund të bëhen testet për koronavirusin dhe kujt? Vjen përgjigja zyrtare

  NOA
  8 views