Dybala, goli i dytë

SYRI.net
0 views
Published on Mar 11, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:17

  Gruaja i futet lakuriq në dhomë ndërkohë që burri i saj mësues po jepte mësim online

  NOA
  8.2K views
 • 0:13

  I pastrehu që fle rrugëve përfundon në spital pa ndjenja, i afërmi: E dhunoi policia, e goditën me shkelma

  JOQ Albania
  2.3K views
 • 1:59

  Ermal Mamaqi tregon pse i preu flokët: Do ta mbaj mend gjatë

  NOA
  72 views
 • 2:31

  Periudha e izolimit, Ermal Mamaqi: Kur të blini ushqimet mos harroni edhe...

  NOA
  132 views
 • 4:37

  Tmerr/ 11 vjeçarja përdhunohet për 1 vit rresht nga djali i xhaxhait

  NOA
  2.5K views
 • 1:49

  Lufta kundër koronavirusit, BE siguron 15 miliardë euro për partnerët ndërkombëtarë

  NOA
  6 views
 • 0:07

  Trotuari gjithë njolla gjaku, qytetari: Një zotëri u ça keq, nga një tub që ra nga një pallat që po ndërtohet me lejen e Veliajt

  JOQ Albania
  878 views
 • 0:05

  Vajza teksane kërcënon se do infektojë të tjerët me korona

  NOA
  332 views
 • 1:9

  Një lagje e tërë thyen karantinën dhe del të festojë në rrugë, revolta e kryebashkiakut

  NOA
  457 views
 • 3:56

  Kujtim Gjuzi tregon si mbrohet nga koronavirusi: Çdo ditë kos me mjaltë, domate dhe djathë

  NOA
  35 views
 • 1:07

  Pamje nga Infektivi

  NOA
  1.2K views
 • 4:32

  Shqipëri / Shtohen të pabindurit, 18-vjeçari rreh me grushte policët, plasin gjobat dhe arrestimet

  GlobNews
  84 views
 • 0:30

  “A hanë pensionistët?”, e moshuara del për pazar pa leje

  NOA
  275 views
 • 0:14

  Vajza që bëri sherr me Trejsi Sejdinin, “i vë flakën” karantinës

  JOQ Albania
  54.0K views