anulohet goli i partizanit

SYRI.net
0 views
Published on Mar 10, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:11

  Nuk përmbahet djali nga Tirana, vetëkënaqet në ballkonin e shtëpisë

  JOQ Albania
  12.4K views
 • 5:33

  SHBA/ Momente të tmerrshme se si trupat e vdekur nga Koronavirus ngarkohen në kamion

  JOQ Albania
  1.5K views
 • 1:11

  Nëna: Pi uje me sheqer

  JOQ Albania
  920 views
 • 0:29

  E re dhe e shëndetshme, nëna e dy fëmijëve shpërthen në lot: COVID-19 për pak më mori jetën

  JOQ Albania
  1.3K views
 • 1:58

  E re dhe e shëndetshme, nëna e dy fëmijëve shpërthen në lot: COVID-19 për pak më mori jetën

  JOQ Albania
  938 views
 • 0:05

  Mjeku kthehet në shtëpi, shpërthen në lot pasi ndalon djalin ta përqafojë

  JOQ Albania
  326 views
 • 0:40

  Rafte të zbrasura/ Psikologu tregon arsyen pse po blihet kaq shumë letër higjenike

  JOQ Albania
  951 views
 • 0:37

  Të zhgënjyer dhe revoltuar, italianët djegin flamurin e BE: Do ia dalim vetë!

  JOQ Albania
  4.5K views
 • 0:30

  Shqiptarët s'i lënë as të argëtohen në shtëpi, u shkon policia te dera dhe iu prish gjithçka

  JOQ Albania
  1.4K views
 • 0:21

  Policat e Lleshit i marrin rakinë/ Qytetari: Gjejni kush e mori?! Oficeri: E ça do tani ti, po e le në mes të rrugës ta marrim

  JOQ Albania
  2.2K views
 • 1:57

  Te mundur nga varferia, familja ne Durres ne kufijte e mbijeteses

  NOA
  115 views
 • 1:27

  Me urgjencë për të luftuar Covid-19, shpërthen në flakë avioni me stafin mjekësor në bord

  NOA
  8.5K views
 • 0:37

  Digjet flamuri i BE, Itali

  NOA
  6.3K views
 • 0:28

  Ishte me Covid-19/ Pamje që të thyejnë zemrën nga Fieri, 72-vjeçarja përcillet e vetme për në banesën e fundit

  JOQ Albania
  8.3K views
 • 0:29

  Doktoresha angleze tregon momentin prekës kur u prit me duartrokitje nga fqinjët e saj

  JOQ Albania
  96 views