Babai ndjek me makinë djalin 10-vjeçar që shkon në shkollë nëpër shi, ja pse e dënoi

NOA
0 views
Published on Mar 7, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:59

  E moshuara dhuron pensionin për të ndihmuar me ushqime 20 familje

  NOA
  10 views
 • 0:11

  Nuk përmbahet djali nga Tirana, vetëkënaqet në ballkonin e shtëpisë

  JOQ Albania
  25.7K views
 • 5:33

  SHBA/ Momente të tmerrshme se si trupat e vdekur nga Koronavirus ngarkohen në kamion

  JOQ Albania
  1.9K views
 • 1:11

  Nëna: Pi uje me sheqer

  JOQ Albania
  1.1K views
 • 0:29

  E re dhe e shëndetshme, nëna e dy fëmijëve shpërthen në lot: COVID-19 për pak më mori jetën

  JOQ Albania
  1.4K views
 • 1:58

  E re dhe e shëndetshme, nëna e dy fëmijëve shpërthen në lot: COVID-19 për pak më mori jetën

  JOQ Albania
  1.0K views
 • 0:05

  Mjeku kthehet në shtëpi, shpërthen në lot pasi ndalon djalin ta përqafojë

  JOQ Albania
  330 views
 • 0:40

  Rafte të zbrasura/ Psikologu tregon arsyen pse po blihet kaq shumë letër higjenike

  JOQ Albania
  1.0K views
 • 0:37

  Të zhgënjyer dhe revoltuar, italianët djegin flamurin e BE: Do ia dalim vetë!

  JOQ Albania
  4.6K views
 • 0:30

  Shqiptarët s'i lënë as të argëtohen në shtëpi, u shkon policia te dera dhe iu prish gjithçka

  JOQ Albania
  1.4K views
 • 0:21

  Policat e Lleshit i marrin rakinë/ Qytetari: Gjejni kush e mori?! Oficeri: E ça do tani ti, po e le në mes të rrugës ta marrim

  JOQ Albania
  2.2K views
 • 1:57

  Te mundur nga varferia, familja ne Durres ne kufijte e mbijeteses

  NOA
  115 views
 • 1:27

  Me urgjencë për të luftuar Covid-19, shpërthen në flakë avioni me stafin mjekësor në bord

  NOA
  8.6K views
 • 0:37

  Digjet flamuri i BE, Itali

  NOA
  6.5K views
 • 0:28

  Ishte me Covid-19/ Pamje që të thyejnë zemrën nga Fieri, 72-vjeçarja përcillet e vetme për në banesën e fundit

  JOQ Albania
  8.3K views