Plagosja ne Fier

SYRI.net
0 views
Published on Mar 2, 2018
null

COMMENTS

    Last Videos


  • 0:16

    festa e ditelindjes se lirim kastratit

    Panorama
    74 views
  • 0:11

    Alarm për bombë në aeroportin e Frankfurtit, evakuohen qindra pasagjerë! Shikoni pamjet e operacionit të policisë

    Panorama
    512 views
  • 0:47

    Pas raportimit për një valë të re të Covid, Kina ndërton për pesë ditë një spital me 1.500 dhoma

    Panorama
    329 views
  • 0:22

    Asisti i Brojes

    Panorama
    1.4K views
  • 0:23

    Goli i Armando Brojës

    Panorama
    1.8K views
  • 0:44

    Makina ne flake

    News31
    154 views
  • 2:20

    Starova & Dizdari- Vagabondo

    Panorama
    1.7K views
  • 1:58

    Andi i ‘ri’ Tea dhe Melisa njiheshin më parë! Dalin video-t ku janë takuar bashkë

    JOQ Albania
    11.8K views
  • 1:27

    Andi i ‘ri’ Tea dhe Melisa njiheshin më parë! Dalin video-t ku janë takuar bashkë

    JOQ Albania
    22.5K views
  • 0:12

    Shtylla ne fund

    Panorama
    1.1K views
  • 0:48

    Kartoni i kuq i Deliut

    Panorama
    431 views
  • 3:03

    Tiranë/ Forcat "Shqiponja" kontrolle masive në terren, qytetari: Super Show, po bëhen shkak trafiku!

    JOQ Albania
    1.5K views
  • 0:47

    Goli i Mensah

    Panorama
    1.1K views
  • 0:23

    Rasti i Seferit

    Panorama
    721 views
  • 0:45

    Goli i Mucit

    Panorama
    907 views