I fut duart në urban të resë, manjaku vazhdon të vetëkënaqet pa e vrarë mendjen

JOQ Albania
13 views
Published on Mar 1, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:22

  “Të jemi mirënjohës”/ Kryeministri Boris Johnson dhe britanikët duartrokasin mjekët

  JOQ Albania
  25 views
 • 0:49

  Autostrada “pushtohet” nga letrat higjienike/ Shoferin e zë gjumi në timon dhe humb kontrollin e kamionit

  JOQ Albania
  76 views
 • 0:49

  Prekëse, e moshuara feston 100-vjetorin përmes xhamit të dritares

  JOQ Albania
  6 views
 • 4:29

  Besa Shahini: Provimet e maturës nuk do të zhvillohen nëse izolimi zgjat deri në qershor apo korrik

  NOA
  8 views
 • 0:50

  "Po vdes, aty ku jetoj unë as qeni s'jeton", rrëqeth banori komunitet rom: Bashkia s'më ka dhënë asnjë ndihmë!

  JOQ Albania
  238 views
 • 1:44

  Video +18/ Dy djem rrahin dhe filmojnë një vajzë!

  JOQ Albania
  21.5K views
 • 0:55

  Të rinjtë bëjnë festë të çmendur duke thyer rregullat e karantinës, kapen “mat” nga policia

  JOQ Albania
  3.5K views
 • 0:29

  Kim Jong un dhe Trump fiksojnë New Yorkun, dezinfektojnë duart me xhel në restorant

  JOQ Albania
  21 views
 • 1:46

  Sherohet nena e re

  JOQ Albania
  204 views
 • 4:48

  Covid-19/ Shtohen pajisjet mjekësore për pacientët: 5 respiratorë të rinj në spitalin ‘Shefqet Ndroqi’

  NOA
  27 views
 • 3:54

  Viktimat digjen

  JOQ Albania
  53.3K views
 • 0:10

  Udheto me kujdes

  Viral Videos
  2 views
 • 0:11

  Direkt ne dasem

  Viral Videos
  8 views
 • 0:08

  Karantina ben te veten

  Viral Videos
  4 views
 • 0:14

  Covid-19/ Shteti i jep 750 dollarë për ushqime, australiani furnizohet me birra

  NOA
  75 views