NBA: LeBron James shkruan historinë

InfoKosova
0 views
Published on Feb 28, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:21

  Gjuajtja e Guindo

  Panorama
  0 views
 • 1:26

  Goli me kokë i Kuintilës

  Panorama
  64 views
 • 0:21

  Pritja e Alen Sherrit

  Panorama
  116 views
 • 0:25

  Shpërthimi i Mazrekajt në krah

  Panorama
  64 views
 • 0:18

  Rasti i Malotes

  Panorama
  141 views
 • 1:14

  Goli i Stoker kunder Partizanit

  Panorama
  356 views
 • 0:14

  Pozicioni jashtë loje i Kabral dhe pritja e Hoxhës

  Panorama
  52 views
 • 0:24

  Goli i parregullt i Kabral me finte

  Panorama
  431 views
 • 0:22

  Shtylla e Zhegrovës

  Panorama
  168 views
 • 0:16

  Policia largon tifozet e Bazelit nga stadiumi

  Panorama
  449 views
 • 0:21

  Gjuajtja me kokë e Muratajt

  Panorama
  219 views
 • 0:49

  Goli i Emir Sahitit

  Panorama
  376 views
 • 0:06

  Çudira në Kampionatin Meksikan, momenti epik kur lojtarët shtyjnë kundërshtarin dhe e hedhin në kanal

  JOQ Albania
  5.5K views
 • 0:16

  Majkëll Ngo takon presidentin e Tiranës, Refik Halili

  Panorama
  893 views
 • 1:36

  Pepe godet me bërrlyl Mkitarjanin

  Panorama
  744 views