Veprimi magjik i Asensios ndaj Espanyolit

InfoKosova
0 views
Published on Feb 27, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:51

  Mesi duke u dridhur nga i ftohti

  Panorama
  188 views
 • 0:19

  Traversa e Barcelonës në sekondat e fundit të ndeshjes

  Panorama
  240 views
 • 0:21

  Ndëshkimi me karton të kuq i Kasemiros

  Panorama
  211 views
 • 0:46

  Goli i Minguezës - Real-Barcelona 2-1

  Panorama
  385 views
 • 0:37

  Benzema turpëron Barcelonën, ndez "El Clasico" me një gol spektakolar

  JOQ Albania
  861 views
 • 0:08

  Traversa e Mesit nga goditja e këndit

  Panorama
  675 views
 • 0:45

  Shtylla e Valverdes dhe pritja fantastike e Ter Shtegen

  Panorama
  406 views
 • 0:50

  Goli i dyte i Realit ndaj Barcelonës

  Panorama
  735 views
 • 1:03

  Goli i Benzemasë me finte

  Panorama
  888 views
 • 0:03

  Gjuajtja e Ismajlit te goli i permbysjes

  Panorama
  1.8K views
 • 0:51

  Daniele De Rosi me maske oksigjeni

  Panorama
  164 views
 • 0:44

  Kartoni i kuq i Ibres

  Panorama
  1.4K views
 • 0:9

  Festa e Teutes pas fitores ndaj Apolonisë

  Panorama
  170 views
 • 0:57

  Mundësi shënimi për Vllazninë dhe pretendimi për penallti

  Panorama
  189 views
 • 0:45

  Tentativa e Mazrekajt, ndal portieri Zogoviç

  Panorama
  186 views