Është 75 vjeç dhe shëtitet në borë me pantallona të shkurtra, ai tregon se si e “mundi” të ftohtin përgjithmonë!

InfoKosova
0 views
Published on Feb 27, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:00

  Goli i Ernest Mucit

  Panorama
  3.2K views
 • 0:23

  Goli I Ernest Mucit

  Panorama
  382 views
 • 1:08

  Demtimi i Rei Manajt

  Panorama
  1.1K views
 • 0:46

  Goli i Manajt me barcelonen

  Panorama
  8.3K views
 • 0:20

  Momenti kur Pike i merr topin Manajt

  Panorama
  7 views
 • 0:31

  Rasti i Tiranës dhe largimi i Shtubinës

  Panorama
  231 views
 • 1:14

  Goli i barazimit nga Vesel Limaj

  Panorama
  352 views
 • 0:40

  Goli i Kristian Shpendit kundër Juves

  Panorama
  933 views
 • 0:23

  Pretendimi për penallti i Tiranës

  Panorama
  343 views
 • 0:32

  Goli i Redon Xhixhes

  Panorama
  687 views
 • 0:31

  Goli i dytë i Bledar Lilës kunder Tiranes

  Panorama
  568 views
 • 0:27

  Rasti i Redon Xhixhes kunder Egnatias

  Panorama
  371 views
 • 0:27

  Goli i Kristi Qoses ne javen e pare te kampionatit

  Panorama
  131 views
 • 0:18

  Goli i Bledar Liles kunder Tiranes

  Panorama
  866 views
 • 0:29

  Konflikti në hokej në Lojërat Olimpike

  Panorama
  1.1K views