Bora zbardh Tiranën

NOA
0 views
Published on Feb 27, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:40

  Porositi në një fast-food, gjen brenda maskë kundër koronavirusit

  NOA
  0 views
 • 0:15

  Gjiko “ngacmon” Elitën përpara prindërve të tij

  Panorama
  416 views
 • 0:08

  Gjiko “ngacmon” Elitën përpara prindërve të tij: Je më pjeshkë se…

  Panorama
  559 views
 • 0:58

  Merr flakë autobusi në Paskuqan, policia jep detajet e para

  Panorama
  624 views
 • 0:48

  Perplasin te moshuaren

  JOQ Albania
  1.5K views
 • 0:46

  Gjen dhe merr 700 euro ne farmaci

  JOQ Albania
  6.1K views
 • 0:31

  Beirut

  JOQ Albania
  3.7K views
 • 0:04

  penalltia e humbur

  Panorama
  859 views
 • 0:08

  lingard gol

  Panorama
  330 views
 • 0:08

  LASK gol

  Panorama
  319 views
 • 0:32

  Stuhia ngordh harabelat ne podgorice

  JOQ Albania
  1.5K views
 • 0:19

  lukaku gol

  Panorama
  1.2K views
 • 0:29

  Nusja ne momentin e shperthimit ne Beirut

  JOQ Albania
  17.4K views
 • 4:34

  Babai i shkoi për ta vizituar në SHBA por u prek nga koronavirusi dhe i ndërroi jetë/ Me çfarë përballen studentët shqiptarë në universitetet amerikane

  NOA
  18 views
 • 0:18

  pretendim per penallti

  Panorama
  1.0K views