Erdogan shokon me shfaqjen e tij

SYRI.net
0 views
Published on Feb 26, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:53

  Krokodili shfaqet në mes të plazhit, pushuesit vrapojnë të tmerruar

  NOA
  0 views
 • 2:17

  A e keni ditur që dritaret e plastikës kanë pozitën dimërore dhe verore?

  InfoKosova
  27 views
 • 1:43

  Vogëlushja fluturon jashtë makinës në ecje, babai nuk e vëren fare

  SHQIPERIA IME
  209 views
 • 0:15

  E kritikojnë se ka këmbët e shtrembëra, moderatorja jep përgjigjen që nuk e priste askush

  JOQ Albania
  486 views
 • 1:43

  vajza fluturon nga makina

  NOA
  203 views
 • 1:24

  Largimi i administrates, Studentët e ekonomikut: Mbi 60% për bojkot, administrata të largohet

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:38

  Bllokimi i sekretarive në fakultete -Shahini, studentëve: Mos bllokoni punën, po pengoni VKM-të

  Scan Televizion
  0 views
 • 0:11

  Skandal në futboll! Futbollisti i dehur masturbohet në rrugë

  NOA
  212 views
 • 1:03

  BE, Britanisë: Çfarë kërkon? Tusk: Kush do ketë kurajo për të dhënë zgjidhjen?

  Scan Televizion
  0 views
 • 0:08

  Balla i kujtoi afatin për dekretimin e Ramës, Meta: Kush është ky?

  NOA
  73 views
 • 1:06

  Pagesë minimale në masë - Kontrollohen 291 mijë vende pune, shërbimet në “shënjestër”

  Scan Televizion
  2 views
 • 2:9

  Nis investimi në Bovillë, Veliaj: Zgjidhim problemin e ujit për Yzberishtin dhe Unazën e Re

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:15

  Nafta, në rënie të lehtë -Stimujt fiskalës dhe monetarë në Kinë kufizojnë humbjet

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:16

  20 degë më pak - Bashkimet tkurrin rrjetin e bankave

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:19

  Zyrtarizohet shitja e “Telekom Albania” - “OTE” e shet për 50 mln euro te “Vivacom”, edhe shqiptari Elvin Guri aksioner

  Scan Televizion
  6 views