Dalin pamjet, si u kapën vrasësit e biznesmenit në Tiranë

NOA
1 views
Published on Feb 26, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:40

  Kultivonte kanabis në tunelet e komunizmit, i gjendet kokainë dhe “çokollatë”, si u zbulua i riu në Tiranë

  NOA
  68 views
 • 0:40

  Kultivonte kanabis në ambiente të mbyllura, arrestohet 25-vjeccari, ja çfarë iu gjet në garazhet që kishin dalje në tunelet e komunizmit

  Panorama
  122 views
 • 0:11

  Në krahët e njeri-tjetrit, Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj filmohen në pishinë

  NOA
  874 views
 • 0:36

  Albani dhe Miriami, prindër për herë të dytë

  NOA
  595 views
 • 8:33

  Dalin pamjet, momenti i ndalimit të ish-deputetit demokrat nga policia

  NOA
  337 views
 • 0:22

  Bukuroshja ruse Iryna Ivanova

  InfoKosova
  12 views
 • 0:58

  Shiu e merr krejtësisht autobusin në Serbi

  InfoKosova
  91 views
 • 0:12

  “Vallja e nuses” kënga më e re e Shyhretës dhe Engjëllushës

  InfoKosova
  55 views
 • 1:44

  Pergjimi 10

  Panorama
  333 views
 • 0:54

  Përgjimi 8. Mbledhja e ID-ve, qytetari-Imer Lalës: A të ja jap ato karta Shefkiut

  NOA
  45 views
 • 2:10

  Përgjimi 5 Nipi i Ymer Lales i shqetesuar per publikimin e videos me leke neper duar

  JOQ Albania
  1.1K views
 • 0:54

  Pergjimi 8

  Panorama
  23 views
 • 1:28

  Përgjimi 7

  Panorama
  523 views
 • 4:00

  Përgjimi 3 Saimir Tahiri falënderon shefin e policisë

  JOQ Albania
  3.5K views
 • 2:10

  Përgjimi 5/ Imer Lala njoftohet se një emision investigativ ka zbuluar blerjen e votave

  NOA
  40 views