Bie debore ne Shkoder

SYRI.net
0 views
Published on Feb 25, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:38

  Qirko i mohon golin Ferhan Hasanit

  Panorama
  300 views
 • 0:54

  Goli i Çinarit ndaj Bylisit

  Panorama
  384 views
 • 0:38

  Rasti i shpërdoruar nga braziliani Kardozo

  Panorama
  160 views
 • 0:56

  Goli i realizuar nga Jasir Asani

  Panorama
  572 views
 • 0:30

  Goditja fluturimthi e Erald Çinarit

  Panorama
  175 views
 • 0:18

  Rasti i artë i shpërdoruar nga Çinari

  Panorama
  165 views
 • 0:08

  Pretendimi për penallti i Çinarit

  Panorama
  217 views
 • 0:41

  Goli i anuluar i Partizanit

  Panorama
  1.3K views
 • 0:29

  Rasti i arte i Partizanit

  Panorama
  279 views
 • 0:54

  Goli i Partizanit

  Panorama
  1.7K views
 • 1:19

  Goli i Moratës

  Panorama
  92 views
 • 0:36

  Goli i Zymer Bytyqit

  Panorama
  277 views
 • 6:43

  Banorët: Nazmija grua e urtë familje e mirë Dje shkuam për ngushëllim por sot e morëm vesh që e kishte vrarë nusja

  JOQ Albania
  2.2K views
 • 0:40

  Shenon dopiete dhe ndeshkohet me te kuq

  Panorama
  308 views
 • 0:29

  Goli i Isi Manellari

  Panorama
  468 views